Spedytor międzynarodowy i krajowy – oferty pracy

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY/KRAJOWY
MIEJSCE PRACY: TYCHY
NR REF. TYC/SM-K

Firma spedycyjna ATD POLAND poszukuje do spedytorów. Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś mieć realny wpływ na budowanie i rozwój firmy już od samego początku bez zbędnych procedur i długotrwałych projektów oraz oczekujesz dużej swobody działania i samodzielności w połączeniu z elastycznymi godzinami pracy, a przy tym posiadasz minimum roczne doświadczenie w spedycji lub transporcie – to praca u nas jest dla Ciebie!!!

Obowiązki:

– Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,
– Organizacja transportów samochodowych,
– Bieżący kontakt z klientami,
– Kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności,
– Realizacja założeń budżetowych,
– Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
– Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
– Współpraca z zagranicznymi partnerami i innymi działami firmy,
– Obsługa systemu TMS do realizacji zleceń

Wymagania:

– Dobra (komunikatywna) znajomość języka angielskiego;
– Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
– Doświadczenie w transporcie/spedycji przynajmniej 1 rok;
– Zaangażowanie, lojalność, bardzo dobra organizacja pracy;
– Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
– Własny wkład w pozyskanie nowych klientów,
– Komunikatywność i praca w grupie;
– Podstawy negocjacji i asertywności biznesowej;
– Znajomość procedur celnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny, następna umowa na czas nieokreślony;
– Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji;
– Możliwości realizacji zawodowej i wdrażania własnych pomysłów;
– Jasny i realny system premiowy;
– Elastyczne godziny pracy;
– Nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji codziennych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z podaniem nr ref. na adres mailowy:

office@atdpoland.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)